KSIĄŻKA „MAGIA ŻONGLOWANIA” AUTORSTWA RAFAŁA SOWIŃSKIEGO

2017/10/09

RAFAŁ SOWIŃSKI, JEDEN Z NAJLEPSZYCH ŻONGLERÓW W POLSCE, WYDAŁ SWOJĄ PIERWSZĄ KSIĄŻKĘ

„MAGIA ŻONGLOWANIA”!

Jest to jedyna w swoim rodzaju książka, dzięki której i ci mali, i ci duzi będą mogli w łatwy oraz przyjemny sposób nauczyć się żonglować. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Autor książki, Rafał Sowiński (pseudonim artystyczny John Anderson), jest jednym z najlepszych żonglerów w Polsce w kategoriach: żonglerka od 3 do 7 piłek, maczugami i obręczami. Zatem, nie można mieć wątpliwości, że wiedza przekazana w książce jest na najwyższym poziomie!

O TO 9 POWODÓW DLACZEGO WARTO ZAKUPIĆ TĘ KSIĄŻKĘ, o których pisze sam autor:
1. Ponieważ jest napisana przez jednego z najlepszych żonglerów w Polsce!
2. Zawiera ogromną ilość cennych wskazówek i prawie 10 lat mojego życia, które poświęciłem na zgłębianiu wiedzy, testowaniu i sprawdzaniu w praktyce żonglowania co działa a co nie.
3. Uczyłem się od najlepszych i zdobywałem wiedzę z zagranicy!
4. Jest to książka napisana prostym językiem dla wszystkich od małolata do osoby starszej, zrozumie ją każdy.
5. Zawarłem w niej cenną wiedzę i praktykę, której nie dowiesz się nigdzie więcej!
6. Książka jest podręcznikiem dla żółtodziobów i dla osób zaawansowanych.
7. Dzięki tej wiedzy zrobisz kolosalne postępy i przyśpieszysz mocno z rozwojem w różnych obszarach swojego życia!
8. Dla osób, które interesują się rozwojem osobistym i nie tylko, wiele cennych wskazówek i zero lania wody, 100 % wiedzy i praktyki, którą jak wcielisz to sam będziesz zaskoczony jak ta wiedza odmieni twoje życie i Ciebie i przeniesie na wyższy poziom!
9. Odkłamuje mity na temat żonglowania i pokazuje, że nie jest to naiwna zabawa dla frajerów, tylko tajemna wiedza, która została na nowo odkryta i jak wiele ma możliwości zastosowania i co dzięki żonglowaniu możesz zyskać i jak wiele rozwiązać swoich codziennych problemów (wyzwań) i bolączek, że grzechem jest nie skorzystać! Polecam i życzę owocnego czytania i praktykowania dla przyszłych mistrzów;) Twój trener Rafał Sowiński.

 

Inni już przeczytali „Magię żonglowania” i podzielili się z nami swoimi wrażeniami. Jedna z czytelniczek, Paulina, tak wypowiedziała się o naszej książce: „Rzeczywiście jest to niesamowita dawka wiedzy o samorozwoju, nie tylko w kontekście żonglerki. Wiele z poruszanych tu zagadnień jest mi znanych, aczkolwiek z innych kontekstów. Może to być jednak taka pigułka na start dla kogoś, kto nie potrafi się odnaleźć w tej tematyce. Coś, co można potem pogłębić innymi publikacjami i własną praktyką.

Jeśli chodzi o samo żonglowanie, podoba mi się wykorzystanie go jako narzędzia do walki z własnymi słabościami. Trochę jak terapia przez sztukę. Kiedy mi źle, piszę, albo tworzę cuda wianki z papieru. Ale inni mogą żonglować.

Najbardziej przemawiają do mnie fragmenty, w których opowiada Pan o sobie. Storytelling zawsze się sprawdza. Fajne jest również to, że mówi Pan nie tylko o pozytywnych wydarzeniach, ale też o negatywnych i o tym, jak one Pana ukształtowały. Wyraża Pan także opinie na temat rzeczywistości, z którymi niekoniecznie może zgadzam się w pełni, ale na pewno w jakimś stopniu są słuszne. Nie boi się Pan ewentualnego wywołania kontrowersji. Poza tym czytając te fragmenty, w których najbardziej Pana widać, mam wrażenie, że naprawdę wierzy Pan w to, o czym Pan pisze 🙂 To bardzo pozytywnie nastraja, gdy ktoś mówi o czymś, co robi z taką pasją.

A moje ulubione zdanie z książki to „Mizianie smartfona nie zawsze jest rozwojowe!”

Natomiast, Piotr Jezierski napisał: Bardzo dobra książka. Polecam! Kupujcie, bo naprawdę warto. Napisał to człowiek oddany maksymalnie pasji, trudnej sztuce jaką jest Żonglerka. Sam ją przeczytałem. Mega!”

Zadowolenie naszych czytelników jest widoczne na zdjęciu poniżej, na który widać jak wiedzę merytoryczną zawartą w książce przekładają na praktykę!

 

Zatem, daj się porwać Johnowi Andersonowi w świat żonglerki i przekonaj się, że to nie tylko zwykłe rzucanie piłeczkami. Żonglowanie ma również właściwości terapeutyczne – świetnie odstresuje i odpręży po ciężkim dniu w pracy! No bo…Czy widzieliście kiedyś smutnego żonglera?

Zainteresowany? W celu nabycia książki zapraszamy do naszego sklepu Allegro:
http://allegro.pl/uzytkownik/john-anderson?order=m

na nasz fanpage na Facebooku:

https://www.facebook.com/pg/invisiblemanstudio/shop/?ref=page_internal

 

Lub skontaktuj się z nami!

tel.: 797 826 680

e-mail: magdalena.sowinska@o2.pl