KSIĄŻKA „MAGIA ŻONGLOWANIA” AUTORSTWA RAFAŁA SOWIŃSKIEGO

2017/10/09

RAFAŁ SOWIŃSKI, JEDEN Z NAJLEPSZYCH ŻONGLERÓW W POLSCE, WYDAŁ SWOJĄ PIERWSZĄ KSIĄŻKĘ

„MAGIA ŻONGLOWANIA”!

Jest to jedyna w swoim rodzaju książka, dzięki której i ci mali, i ci duzi będą mogli w łatwy oraz przyjemny sposób nauczyć się żonglować. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Autor książki, Rafał Sowiński (pseudonim artystyczny John Anderson), jest jednym z najlepszych żonglerów w Polsce w kategoriach: żonglerka od 3 do 7 piłek, maczugami i obręczami. Zatem, nie można mieć wątpliwości, że wiedza przekazana w książce jest na najwyższym poziomie!

O TO 9 POWODÓW DLACZEGO WARTO ZAKUPIĆ TĘ KSIĄŻKĘ, o których pisze sam autor:
1. Ponieważ jest napisana przez jednego z najlepszych żonglerów w Polsce!
2. Zawiera ogromną ilość cennych wskazówek i prawie 10 lat mojego życia, które poświęciłem na zgłębianiu wiedzy, testowaniu i sprawdzaniu w praktyce żonglowania co działa a co nie.
3. Uczyłem się od najlepszych i zdobywałem wiedzę z zagranicy!
4. Jest to książka napisana prostym językiem dla wszystkich od małolata do osoby starszej, zrozumie ją każdy.
5. Zawarłem w niej cenną wiedzę i praktykę, której nie dowiesz się nigdzie więcej!
6. Książka jest podręcznikiem dla żółtodziobów i dla osób zaawansowanych.
7. Dzięki tej wiedzy zrobisz kolosalne postępy i przyśpieszysz mocno z rozwojem w różnych obszarach swojego życia!
8. Dla osób, które interesują się rozwojem osobistym i nie tylko, wiele cennych wskazówek i zero lania wody, 100 % wiedzy i praktyki, którą jak wcielisz to sam będziesz zaskoczony jak ta wiedza odmieni twoje życie i Ciebie i przeniesie na wyższy poziom!
9. Odkłamuje mity na temat żonglowania i pokazuje, że nie jest to naiwna zabawa dla frajerów, tylko tajemna wiedza, która została na nowo odkryta i jak wiele ma możliwości zastosowania i co dzięki żonglowaniu możesz zyskać i jak wiele rozwiązać swoich codziennych problemów (wyzwań) i bolączek, że grzechem jest nie skorzystać! Polecam i życzę owocnego czytania i praktykowania dla przyszłych mistrzów;) Twój trener Rafał Sowiński.

 

Inni już przeczytali „Magię żonglowania” i podzielili się z nami swoimi wrażeniami. Jedna z czytelniczek, Paulina, tak wypowiedziała się o naszej książce: „Rzeczywiście jest to niesamowita dawka wiedzy o samorozwoju, nie tylko w kontekście żonglerki. Wiele z poruszanych tu zagadnień jest mi znanych, aczkolwiek z innych kontekstów. Może to być jednak taka pigułka na start dla kogoś, kto nie potrafi się odnaleźć w tej tematyce. Coś, co można potem pogłębić innymi publikacjami i własną praktyką.

Jeśli chodzi o samo żonglowanie, podoba mi się wykorzystanie go jako narzędzia do walki z własnymi słabościami. Trochę jak terapia przez sztukę. Kiedy mi źle, piszę, albo tworzę cuda wianki z papieru. Ale inni mogą żonglować.

Najbardziej przemawiają do mnie fragmenty, w których opowiada Pan o sobie. Storytelling zawsze się sprawdza. Fajne jest również to, że mówi Pan nie tylko o pozytywnych wydarzeniach, ale też o negatywnych i o tym, jak one Pana ukształtowały. Wyraża Pan także opinie na temat rzeczywistości, z którymi niekoniecznie może zgadzam się w pełni, ale na pewno w jakimś stopniu są słuszne. Nie boi się Pan ewentualnego wywołania kontrowersji. Poza tym czytając te fragmenty, w których najbardziej Pana widać, mam wrażenie, że naprawdę wierzy Pan w to, o czym Pan pisze 🙂 To bardzo pozytywnie nastraja, gdy ktoś mówi o czymś, co robi z taką pasją.

A moje ulubione zdanie z książki to „Mizianie smartfona nie zawsze jest rozwojowe!”

 

Zatem, daj się porwać Johnowi Andersonowi w świat żonglerki i przekonaj się, że to nie tylko zwykłe rzucanie piłeczkami. Żonglowanie ma również właściwości terapeutyczne – świetnie odstresuje i odpręży po ciężkim dniu w pracy! No bo…Czy widzieliście kiedyś smutnego żonglera?

Zainteresowany? W celu nabycia książki zapraszamy do naszego sklepu Allegro:
http://allegro.pl/uzytkownik/john-anderson?order=m

na nasz fanpage na Facebooku:

https://www.facebook.com/pg/invisiblemanstudio/shop/?ref=page_internal

 

Lub skontaktuj się z nami!

tel.: 797 826 680

e-mail: magdalena.sowinska@o2.pl