Pokazy i Light Show

Szukasz atrakcji nie z tej ziemi, czegoś oryginalnego i ekscytującego? Dobrze trafiłeś!

Light Show to połączenie żonglerskiego kunsztu i manipulacji  rekwizytami świecącymi światłem led: piłki, obręcze, maczugi, buugeng, wachlarze oraz niezwykłe – Visual Poi.

Visual Poi 

Urządzenie pozwalające dowolnie programować efekty wizualne. Na Twoje życzenie możemy wgrać dowolną grafikę i napis, logo firmowe, życzenia, zdjęcia Młodej Pary – co tylko chcesz. W połączeniu z profesjonalną manipulacją, tańcem i muzyką widz staje się świadkiem hipnotyzującego show, które zadziwia dzieci i dorosłych.

 

 

Piro Show  

Coś dla miłośników fajerwerków – miliony iskier wirujących w tańcu, w połączeniu z perfekcyjnie dobraną muzyką. Krótkie, ale energetyzujące show, doskonale sprawdza się jako dopełnienie Light Show lub jako samodzielny program – idealne w plenerze, ale i we wnętrzu –  jest całkowicie bezpieczne. Doskonała atrakcja na wesele, w karnawale, urodzinach, Komunii, jubileuszach, eventach firmowych, targach, gdzie i kiedy tylko chcesz. Każda okazja jest dobra by dać się oczarować grze świateł.

Od 2 lat nasze występy podziwiają goście Grand Hotelu w Iławie. Ponadto skorzystało z naszych usług wielu prywatnych klientów podczas urodzin i wesel. Wielu z nich poleciło nas swoim znajomym. Magia świateł wciąga.

Gra świateł i precyzja ruchu to nasza specjalność, artysta maluje światłem w całkowitej ciemności – stąd między innymi wzięła się nazwa Invisible Man, czyli Niewidzialny Człowiek.

Nie zwlekaj! Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dotyczących występów.

NAPISZ DO NAS